FlexField (2.0.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Text
ur: متن

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Integer
ur: صحیح عدد

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Float
ur: کسری عدد

en: Minimum
ur: کم از کم
