FlexField (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Weight
ast: Pesu

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Text
ast: Testu

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Maximum
ast: Máximu

en: Table
ast: Tabla

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Integer
ast: Enteru

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Key
ast: Llave

en: Select list
ast: Esbilla
