FlexField (2.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Text
be: Тэкст

en: Inline
be: Убудаваны

en: Maximum
be: Максімум

en: Table
be: Табліца

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Integer
be: Цэлае

en: Template
be: Шаблон

en: Hidden
be: Схаваць

en: Key
be: Ключ

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Above
be: Вышэй

en: Decimal
be: Дзесятковы

en: Float
be: Лічба з плаваючай коскай

en: Minimum
be: Мінімум

en: The number of digits to the right of the decimal.
be: Колькасць лічбаў справа ад дзесятковай коскі.

en: About
be: Аб

en: HTML List
be: HTML спіс

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
be: Мінімальнае значэнне, якое дазволена ў гэтым поле. Пакінуць пустым, калі яго няма.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
be: Максімальнае значэнне, якое дазволена ў гэтым поле. Пакінуць пустым, калі яго няма.

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Allowed values list: invalid input.
be: Дазволеныя значэнні спісу: няправільны ўвод.
