FlexField (2.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Text
bs: Tekst

en: Inline
bs: U liniji

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Table
bs: Tabela

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Select list
bs: Select lista

en: Above
bs: Iznad

en: The number of digits to the right of the decimal.
bs: Broj cifri desno od decimale.
