FlexField (2.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Weight
el: Βάρος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Text
el: Κείμενο

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Table
el: Πίνακας

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Integer
el: Ακέραιος αριθμός

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Key
el: Κλειδί

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Above
el: Από πάνω

en: Decimal
el: Δεκαδικός αριθμός

en: Float
el: Αριθμός κινητής υποδιαστολής

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: The number of digits to the right of the decimal.
el: Ο αριθμός των ψηφίων στα δεξιά της υποδιαστολής.

en: Three
el: Τρία

en: About
el: Περί

en: The maximum length of the field in characters.
el: Το μέγιστο μήκος του πεδίου σε χαρακτήρες.

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
el: Η ελάχιστη τιμή που θα επιτρέπεται για αυτό το πεδίο. Αφήστε το κενό για να μην υπάρχει ελάχιστο.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
el: Η μέγιστη τιμή που θα επιτρέπεται για αυτό το πεδίο. Αφήστε το κενό για να μην υπάρχει μέγιστο.

en: Four
el: Τέσσερα

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Allowed values list: invalid input.
el: Λίστα επιτρεπτών τιμών: μη έγκυρη είσοδος.

en: %name: may not be longer than @max characters.
el: Το %name: δεν πρέπει να υπερβαίνει τους @max χαρακτήρες.

en: Visually Hidden
el: Οπτικά Κρυμμένο

[ctx: decimal places]
en: Scale
el: Κλίμακα
    στο πλαίσιο: δεκαδικά ψηφία
