FlexField (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Weight
et: Kaal

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: One
et: Üks

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Text
et: Tekst

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: Inline
et: Samal real

en: Maximum
et: Maksimum

en: Table
et: Tabel

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Integer
et: Täisarv

en: Template
et: Mall

en: Hidden
et: Peidetud

en: Key
et: Võti

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Above
et: Üleval

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Minimum
et: Miinimum

en: The number of digits to the right of the decimal.
et: Numbrite arv komakohast paremal.

en: Three
et: Kolm

en: About
et: Programmist

en: Radios
et: Raadionupud

en: HTML List
et: HTML loend

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
et: Minimaalne väärtus, mis on antud väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid miinimumi mitte kasutada.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
et: Maksimaalne väärtus, mis on selles väljas lubatud. Jäta tühjaks, kui soovid maksimumi mitte kasutada.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Allowed values list: invalid input.
et: Lubatud väärtuste nimekiri: ebakorrektne sisend.

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: Visually Hidden
et: Visuaalselt peidetud

[ctx: decimal places]
en: Scale
et: Mastaap
