FlexField (2.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Key
fil: Susi
