FlexField (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Weight
hr: Težina

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Text
hr: Tekst

en: Inline
hr: U istom redu

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Table
hr: Tablica

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Template
hr: Predložak

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Key
hr: Ključ

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Above
hr: Iznad

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Float
hr: Realni broj

en: The number of digits to the right of the decimal.
hr: Broj znamenki desno od decimalnog zareza.

en: About
hr: Opis

en: HTML List
hr: HTML lista

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
hr: Minimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
hr: Maksimalna vrijednost dopuštena unutar ovog polja. Ostavite praznim ako ne želite ograničenje.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Allowed values list: invalid input.
hr: Dopuštene vrijednosti: nevaljan unosa
