FlexField (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Table
nn: Tabell

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Integer
nn: Heiltal

en: Hidden
nn: Skjult

en: Select list
nn: Listevalg

en: Above
nn: Over

en: Float
nn: Flyttal

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
