FlexField (2.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ
