FlexField (2.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: Settings
ps: امستنې

en: Text
ps: متن

en: Inline
ps: ننليكى

en: Table
ps: لښتيال

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Hidden
ps: پټ

en: Key
ps: کيلی

en: Above
ps: پورته

en: Three
ps: درې

en: About
ps: په اړه

en: HTML List
ps: HTML لړ
