FlexField (2.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Minimum
si: අවමය
