FlexField (2.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Decimal
bo: སིལ་གྲངས

en: Float
bo: སིལ་གྲངས་ཐུང་བ

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: The number of digits to the right of the decimal.
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག་རྗེས་སུ་ཡོད་པའི་གྲངས་གནས་ཀྱི་གྲངས།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The maximum length of the field in characters.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ཆེས་རིང་བའི་ཡིག་འབྲུའི་ཚད།

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ནང་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད། ཆེས་ཆུང་བའི་གྲངས་ཀ་མེད་པ་བཟོ་དགོས་ན་སྟོང་པར་འཇོག

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
bo: གནས་ཁོངས་འདིའི་ནང་དུ་སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཆེས་ཆེ་བའི་ཚད། ཆེས་ཆེ་བའི་ཚད་མེད་པར་བཟོ་དགོས་ན་སྟོང་བར་འཇོག

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Allowed values list: invalid input.
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་མིང་ཐོ། ཕན་ནུས་མེད་པའི་ནང་འཇུག་རེད།
