FlexField (2.0.0-beta2) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: Text
br: Testenn

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Minimum
br: Izek

en: About
br: Diwar-benn
