FlexField (2.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Yes
ca: Sí

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: One
ca: Un

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Inline
ca: En línia

en: Maximum
ca: Màxim

en: Table
ca: Taula

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Integer
ca: Enter

en: Template
ca: Plantilla

en: Hidden
ca: Ocult

en: Key
ca: Clau

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Above
ca: A sobre

en: Float
ca: Coma flotant

en: Minimum
ca: Mínim

en: The number of digits to the right of the decimal.
ca: El nombre de dígits a la dreta de la coma.

en: Two
ca: Dos

en: Three
ca: Tres

en: About
ca: Detalls

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: Output
ca: Sortida

en: HTML List
ca: Llista d'HTML

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
ca: El valor mínim que s'ha de permetre en aquest camp. Deixeu-ho en blanc per no establir cap mínim.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
ca: El valor màxim que s'ha de permetre en aquest camp. Deixeu-ho en blanc per no establir cap màxim.

en: Four
ca: Quatre

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Allowed values list: invalid input.
ca: Llista de valors permesos: entrada no vàlida.

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.

en: Visually Hidden
ca: Visualment amagada

[ctx: decimal places]
en: Scale
ca: Escala
