FlexField (2.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (31 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Table
km: តារាង

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Key
km: សំខាន់

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Decimal
km: ទសភាគ

en: Float
km: អណ្តែត

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: The number of digits to the right of the decimal.
km: ចំនួន​តួលេខ​នៅ​ខាងស្ដាំ​នៃ​ទសភាគ ។

en: About
km: អំពី

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
km: តម្លៃ​អប្បបរមា​ដែល​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង​វាល​នេះ ។ ទុក​ចន្លោះ ​សម្រាប់​គ្មាន​អប្បបរមា ។

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
km: តម្លៃ​អតិបរមា​ដែល​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ក្នុង​វាល​នេះ​ ។ ទុក​ចន្លោះ​ សម្រាប់​គ្មាន​អតិបរមា ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title

en: Allowed values list: invalid input.
km: បញ្ជី​តម្លៃ​ដែល​បាន​អនុញ្ញាត ៖ ព័ត៌មាន​បញ្ចូល​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។
