FlexField (2.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Type
ru: Янзы

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Required
ru: Херек

en: Table
ru: Таблица

en: About
ru: Дугайында
