FlexField (2.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Integer
am: ኢንቲጀር

en: Hidden
am: ድብቅ

en: Float
am: ፍሎት

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
