FlexField (2.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།
