FlexField (2.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Integer
kn: ಪೂರ್ಣಾಂಕ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Above
kn: ಮೇಲಿನ

en: Decimal
kn: ದಶಾಂಶ

en: Float
kn: ತೇಲಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Output
kn: ಔಟ್‌ಪುಟ್
