FlexField (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Weight
te: భారం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Table
te: పట్టిక

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: About
te: గురించి
