FlexField (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Weight
is: Vægi

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Settings
is: Stillingar

en: One
is: Einn

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Text
is: Texti

en: Inline
is: Innfellt

en: Table
is: Tafla

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: Template
is: Sniðmát

en: Hidden
is: Falið

en: About
is: Um

en: HTML List
is: HTML Listi
