FlexField (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: One
nl: Een

en: Field
nl: Veld

en: Text
nl: Tekst

en: Add another
nl: Nog een toevoegen

en: Table
nl: Tabel

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Key
nl: Sleutel

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Above
nl: Boven

en: Two
nl: Twee

en: Three
nl: Drie

en: About
nl: Over

en: Output
nl: Uitvoer

en: List Type
nl: Lijsttype

en: HTML List
nl: HTML-lijst

en: The maximum length of the field in characters.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters.

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Stacked
nl: Gestapeld

en: Four
nl: Vier

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Allowed values list: invalid input.
nl: Lijst met toegestane waardes: ongeldige invoer.

en: %name: may not be longer than @max characters.
nl: %name: mag niet langer zijn dan @max tekens.

en: Visually Hidden
nl: Visueel verborgen
