FlexField (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Template
sr: Шаблон

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: %name: may not be longer than @max characters.
sr: %name: не дуже од @max знакова.
