Flexi Cart (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Help
be: Дапамога

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Tools
be: Прылады

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
