Flexi Cart (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Help
da: Hjælp

en: Email
da: E-mail

en: Tools
da: Værktøjer

en: Tabs
da: Faner

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Powered by Drupal
da: Drives af Drupal

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger

en: User account menu
da: Brugerkontomenu
