Flexi Cart (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Help
fa: راهنما

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Tools
fa: ابزارها

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Powered by Drupal
fa: قدرت گرفته از دروپال

en: Primary admin actions
fa: اقدامات مدیریتی پایه

en: User account menu
fa: منوی حساب کاربری
