Flexi Cart (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Help
fi: Ohje

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Tools
fi: Työkalut

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Front Page Slideshow
fi: Etusivun diaesitys

en: Show slideshow
fi: Näytä diaesitys (esim. vaihtuva kuvabanneri)

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
fi: Valinta näyttää vaihtuvan kuvabannerin etusivulla.

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
