Flexi Cart (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Tools
kn: ಉಪಕರಣಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
