Flexi Cart (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Help
ku: یارمەتی

en: Email
ku: ئیمێل

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات
