Flexi Cart (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Help
lt: Pagalba

en: Email
lt: El. paštas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
