Flexi Cart (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Help
pt: Ajuda

en: Tools
pt: Ferramentas

en: Tabs
pt: Separadores

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Powered by Drupal
pt: Energizado com Drupal

en: Primary admin actions
pt: Ações principais do administrador

en: User account menu
pt: Menu de utilizador
