Flexi Cart (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Help
uk: Довідка

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Tools
uk: Інструменти

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Twitter
uk: Твітер

en: Powered by Drupal
uk: Працює на Drupal

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача
