Flexi Cart (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས
