Flexi Cart (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Help
bs: Pomoć

en: Tools
bs: Alati

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Powered by Drupal
bs: Napravljeno na Drupalu

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: User account menu
bs: Korisnički meni
