Flexi Cart (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Help
cs: Nápověda

en: Email
cs: E-mail

en: Tools
cs: Nástroje

en: Tabs
cs: Záložky

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Show slideshow
cs: Zobrazit slideshow

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
