Flexi Cart (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Help
el: Βοήθεια

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Powered by Drupal
el: Βασισμένο στο Drupal

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: User account menu
el: Μενού λογαριασμού χρήστη
