Flexi Cart (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Help
eu: Laguntza

en: Email
eu: Eposta

en: Tools
eu: Tresnak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
