Flexi Cart (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Help
fr: Aide

en: Email
fr: Courriel

en: Tools
fr: Outils

en: Tabs
fr: Onglets

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Front Page Slideshow
fr: Diaporama de la page d'accueil

en: Powered by Drupal
fr: Propulsé par Drupal

en: Primary admin actions
fr: Actions d'administration principales

en: User account menu
fr: Menu du compte de l'utilisateur
