Flexi Cart (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Help
hr: Pomoć

en: Email
hr: E-pošta

en: Tools
hr: Alati

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Powered by Drupal
hr: Pokreće Drupal
