Flexi Cart (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Help
id: Bantuan

en: Tools
id: Alat

en: Tabs
id: Tab

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Powered by Drupal
id: Menggunakan Drupal

en: Primary admin actions
id: Aksi admin primer

en: User account menu
id: Menu akun pengguna
