Flexi Cart (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Help
is: Hjálp

en: Email
is: Netfang

en: Tools
is: Tól

en: Tabs
is: Flipar

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
