Flexi Cart (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Help
it: Aiuto

en: Email
it: E-mail

en: Tools
it: Strumenti

en: Tabs
it: Schede

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Powered by Drupal
it: Realizzato con Drupal

en: Primary admin actions
it: Azioni di amministrazione principali

en: User account menu
it: Menu profilo utente
