Flexi Cart (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Help
ja: ヘルプ

en: Email
ja: メール

en: Tools
ja: ツール

en: Tabs
ja: タブ

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
