Flexi Cart (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Help
lv: Palīdzība

en: Email
lv: E-pasts

en: Tools
lv: Rīki

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
