Flexi Cart (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Help
pl: Pomoc

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Front Page Slideshow
pl: Strona główna pokazu slajdów.

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: Show slideshow
pl: Pokaż pokaz slajdów.

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika
