Flexi Cart (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Help
ro: Ajutor

en: Email
ro: email

en: Tools
ro: Instrumente

en: Tabs
ro: Taburi

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
