Flexi Cart (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Help
te: సహాయం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Powered by Drupal
te: డ్రూపల్‌చే శక్తిమంతం

en: User account menu
te: వాడుకరి ఖాతా మెనూ
