Flexi Cart (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Help
ar: المساعدة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Tools
ar: الأدوات

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال
