Flexi Cart (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Help
de: Hilfe

en: Email
de: E-Mail

en: Tools
de: Werkzeuge

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Front Page Slideshow
de: Slideshow auf der Startseite

en: Powered by Drupal
de: Angetrieben durch Drupal

en: Show slideshow
de: Slideshow anzeigen

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
de: Slideshow auf der Startseite anzeigen.

en: Primary admin actions
de: Primäre Verwaltungsaktionen

en: User account menu
de: Benutzermenü

en: You can change the title, url and image of each slide in the following Slide Setting fieldsets.
de: Sie können den Titel, die URL und das Bild jeder Folie in den folgenden Einstellungen ändern.
